Gülenayva altı yıldır bir çok ulusal ve global markaya hizmet vermiş bir dijital reklam ajansıdır.

İçeriye giren her proje bizimdir. Bir proje ile işimiz bitmeden bırakmıyoruz. Yaptığımız işe hak ettiği emeği ve zamanı ayırmadan bitti diyemiyoruz. Bu hakedişi bütçeye göre sınırlandırmayı pek beceremiyoruz.

Bazı konularda hastalık derecesinde takıntılıyız; fikirlerimiz orjinal değilse sunmuyoruz, tasarımlarımız pixel pixel ölçülmemişse uygulamaya geçmiyoruz, yazdığımız kodlarda performans sorunu varsa çözmeden bırakamıyoruz, animasyonların easinglerinde “bi bişey var ama” ise yakasını bırakmıyoruz, videolarımızda ses devam ederken görüntü sabit kalıyorsa rahat edemiyoruz, google page speed yeşil vermezse yayına açamıyoruz. Kimsenin fark etmeyeceği detaylar ile saatlerce uğraşıyor, kimse görmezse birbirimize gösterip kendi kendimizi tebrik ediyoruz.

Teknoloji takıntımız yok ama yeni teknolojiler konusunda biraz takıntılıyız. React fiber alpha sürümünde bile değilken test etmeye başlıyoruz. Angular2 pre-prod olduğunda eksiklerini kendimiz kapatıp ilk projemizde kullanıyoruz. Hiç iot proje yapmasak da öğrenmeden duramıyoruz.